استقرار 11 هزار دستگاه اتوبوس در مرزها

وزیر راه وشهرسازی گفت: ابتدا 8000 دستگاه اتوبوس جهت تردد در نظر گرفته شد که پس از پیش‌بینی ازدحام جمعیت در برگشت و زمان پیک تردد 3000 دستگاه دیگر نیز اضافه شد.

به گزارش ایسنا، «محمد اسلامی» در بازدید از مرز مهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای سهولت در تردد زائران در تمام پایانه‌ها  تعداد گیت‌های عبوری افزایش یافت و  اقداماتی جهت افزایش پارکینگ‌های شخصی، بهسازی مسیرهای مواصلاتی، افزایش پایانه‌های اتوبوس در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در ابتدا 8000 دستگاه اتوبوس جهت تردد در نظر گرفته شد که پس از پیش‌بینی ازدحام جمعیت در برگشت و زمان پیک تردد 3000 دستگاه دیگر نیز اضافه شد.

وزیر راه و شهرسازی گفت:  در حمل و نقل ریلی نیز سال گذشته 30 هزار رام قطار به مرزها اعزام می‌شد که هم اکنون این میزان به ۷۰ هزار رام در روز می‌رسد و تعداد پروازها از نقاط مختلف کشور به عتبات عالیات به حدود ۱۰۰۰ پرواز رسیده است.

وی با بیان اینکه از زائرانی که با خودرو شخصی به مرز آمده‌اند درخواست می‌شود  پس از رفع خستگی به رانندگی اقدام کنند، ادامه داد: خوشبختانه تمهیدات حمل و نقل امسال مطلوب است و امید است با همکاری و همراهی مردم مشکلی در ترددها ایجاد نشود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code