افتتاح دو طرح صنعتی و معدنی با اعتبار ۱۵۰۰ میلیارد ریال در فاریاب

ایسنا/کرمان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان از افتتاح طرح کنسانتره سیلیس و کارخانه کنسانتره طلای فاریاب با سرمایه‌گذاری ۱ هزار ۵۰۰ میلیارد ریال و با حضور وزیر صمت خبرداد.

“مسلم مروجی فرد” رئیس سازمان صمت جنوب کرمان در حاشیه افتتاح طرح های معدنی در شهرستان فاریاب در جمع خبرنگاران گفت: این کارخانه توسط شرکت معدن جویان فولاد آریا در منطقه زرتُرشت شهرستان فاریاب احداث شده است.

وی  ظرفیت تولید سالانه این واحد را  ٦٥ کیلوگرم کنسانتره طلا اعلام کرد و افزود: این طرح  با سرمایه گذاری ١٠٠٠ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی راه اندازی شده که زمینه اشتغال ‌۱۰۰ نفر را به صورت مستقیم  ایجاد کرده است و در صورت اجرای طرح توسعه می تواند اشتغال مستقیم و پایدار حدود ۲۰۰ نفر را ایجاد کند.

مروجی افتتاح کارخانه کنسانتره سیلیس و میکرونیزه سیلیس فاریاب را از دیگر طرح هایی عنوان کرد که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت  افتتاح شده است و گفت: کارخانه کنسانتره سیلیس و میکرونیزه سیلیس فاریاب با ظرفیت تولید سالانه ١٨ هزار تن کنسانتره سیلیس و با سرمایه گذاری ٥٠٠ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

رئیس صمت جنوب کرمان  ظرفیت اشتغالزایی این طرح را  ٧٠ نفر به صورت مستقیم عنوان کرد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code