بهره برداری از ۲ واحد صنعتی در فارس توسط رئیس جمهور

ایسنا/فارس بهره‌ برداری از دو واحد تولیدی صنعتی “آرای سان رونیکا” و ” بهسازان توسعه آرمان” طی یک برنامه ویدئوکنفرانسی، توسط رئیس جمهوری آغاز شد.

پنجشنبه ۲۰ شهریور بهره‌برداری از واحدهای تولیدی “آرای سان رونیکا” و “بهسازان توسعه آرمان” در منطقه ویژه اقتصادی شیراز در ادامه پویش تولید، تداوم امید، به دستور رئیس جمهوری و توسط استاندار فارس رسما آغاز شد.

شرکت آرای سان رونیکا در زمینه تولید محصولات بهداشتی و شوینده و  شرکت بهسازان توسعه آرمان در زمینه تولید انواع پوشش‌های ضدحریق و ضد سرما فعالیت دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس دراین مراسم گفت:  واحد تولیدی آرای سان رونیکا در زمینی به مساحت  ۳۱۰۰۰  متر مربع و زیربنا  ۲۰۰۰۰  متر مربع با ظرفیت تولید سالیانه بیش از  ۱۱ هزار و ۳۰۰۰  تن محصولات شوینده و بهداشتی با سرمایه‌گذاری  ۱۲۵۰ میلیارد ریالی افتتاح شد.

حمیدرضا ایزدی با بیان اینکه بهره‌برداری از این واحد تولیدی منجر به ایجاد اشتغال مستقیم برای  ۷۰  نفر و اشتغال غیرمستقیم برای بیش از  ۱۰۰۰  نفر خواهد شد، افزود: یکی از اولویت‌هایی که در سال جهش تولید برای استان فارس در نظر گرفته شده و سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز بر اجرایی شدن آن اهتمام ویژه ای دارد، تکمیل و راه اندازی صنایع بزرگ است.

او با یادآوری اینکه فعال شدن این واحد صنعتی علاوه بر ایجاد اشتغال مناسب، زمینه توسعه اقتصادی و ارتقاء صادرات غیرنفتی فارس را فراهم خواهد کرد، گفت: تولیدات این واحد صنعتی در فاز اول شامل شامپو و مایع دستشویی و نرم کننده موی سر و در فاز بعدی براساس نیازهای امروز و آینده کشور، تولیداتی شامل مایع ظرفشویی، مایع لباسشویی، شامپو فرش و موکت و مایع شیشه پاک کن با استانداردهای روز جهانی اقدام به تولید خواهد کرد.

رئیس سازمان صمت فارس، اضافه کرد: واحد تولیدی بهسازان توسعه آرمان در زمینی به مساحت  ۸۰۰۰  متر مربع و زیربنا  ۲۴۰۰  متر مربع با ظرفیت تولید سالیانه ۴۰ هزار تن پوشش مقاوم به حریق و  ۱۱ هزار تن فوم عایق سقف با سرمایه‌گذاری  ۳۵۰ میلیارد ریالی با اشتغال مستقیم  ۵۰  نفری  افتتاح شد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code