رفع کمبود نقدینگی واحدهای صنعتی مشکل‌دار در استان سمنان

ایسنا/سمنان استاندار و رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از تلاش برای رفع کمبود نقدینگی واحدهای صنعتی مشکل‌دار استان خبر داد و گفت: بخشی از واحدهای تولیدی و صنعتی به دلیل تحریم‌های ظالمانه در تامین نقدینگی و سرمایه در گردش با مشکلاتی روبرو بودند که دولت تلاش کرده این مشکلات را مرتفع کند.

 علیرضا آشناگر در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استانداری سمنان اظهار کرد: روند حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان با رفع مشکلات زیرساختی و اعطای تسهیلات رونق تولید مطلوب است.

این مقام ارشد اجرایی تصریح کرد: با اعطای تسهیلات، بخش قابل توجهی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان که به دلیل فشارهای خارجی و تحریم با کمبود نقدینگی مواجه بودند ، در یک‌سال گذشته برطرف شد.

وی با اشاره به عملکرد بانک‌های عامل در تامین نقدینگی واحدهای صنعتی و تولیدی استان،‌ گفت: حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی استان با تلاش مسئولان ادامه دارد.

آشناگر خاطرنشان کرد: بازگرداندن تعداد قابل توجهی از واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال به چرخه تولید از اقدام‌های مثبت دولت در یک‌سال گذشته در استان بوده است.

استاندار سمنان بر ضرورت همراهی دستگاه های اجرایی با واحدهای تولیدی و صنعتی مشکل‌دار به منظور حفظ اشتغال موجود و افزایش اشتغالزایی در استان تاکید کرد و ادامه داد: تقسیط و یا تعیین ساز و کار برای رفع مشکل بدهی بانکی، مالیاتی و بیمه‌ای واحدهای تولیدی و صنعتی استان همانند ماه‌های گذشته با جدیت تمام در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code