ضرورت اجرای به موقع طرح انتقال نفت گوره – جاسک

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به طرح انتقال نفت از گوره به جاسک گفت: عزم جدی میان بخش های مختلف برای این طرح وجود دارد و در این زمینه امیدواریم شاهد اجرای به موقع طرح بر اساس برنامه زمان بندی باشیم.

مسعود کرباسیان شامگاه ۲۸ بهمن ماه در حاشیه بازدید از شرکت فولاد اکسین خوزستان در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازدید از شرکت فولاد اکسین به این منظور بود تا رابطه شرکت ملی نفت ایران، فولاد مبارکه، فولاد اکسین خوزستان و لوله سازان شکل بگیرد.

وی افزود: شرکت ملی ‌نفت به دنبال آن است تا رابطه میان این سه بخش را به خوبی فراهم سازد و هماهنگی کاملی را در این زمینه شکل دهد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: شرکت نفت به عنوان کارفرما و بخشی که تامین کننده منابع مالی طرح گوره به جاسک است، وظیفه هماهنگی میان بخش های مختلف را به عهده دارد.

کرباسیان در خصوص آخرین وضعیت روند اجرای پروژه گوره به جاسک گفت: خوشبختانه روند اجرای پروژه طبق برنامه در حال پیشرفت است.

 وی ادامه‌ داد: در ابتدای اجرای طرح به دلیل مسایلی که در بحث تامین ورق وجود داشت، شاهد تاخیر در انجام کار بودیم اما خوشبختانه اکنون روند اجرای این طرح به خوبی در ‌حال پیشرفت است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خاطرنشان کرد: عزم جدی میان بخش های مختلف وجود دارد و در این زمینه امیدواریم شاهد اجرای به موقع طرح بر اساس برنامه زمان بندی باشیم.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code