پیشرفت ۷۹ درصدی طرح سالن مسافری پایانه مرزی تمرچین

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از پیشرفت ۷۹ درصدی طرح احداث سالن مسافری و محوطه‌سازی پایانه مرزی تمرچین خبر داد.

به گزارش ایسنا، ارسلان شکری در بازدید از روند توسعه و پیشرفت پروژه‌های تکمیلی پایانه مرزی تمرچین در شهرستان پیرانشهر با اعلام پیشرفت فیزیکی نزدیک به ۷۹ درصدی پروژه احداث سالن مسافری و محوطه سازی پایانه مرزی تمرچین افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال در حال انجام است و اتمام آن نقش بسزایی در ایمنی و آرامش تردد مسافرین از این پایانه که تنها پایانه مرزی استان با کشور عراق است، خواهد داشت.

شکری همچنین در این بازدید به اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پیرانشهر دستور داد در مسیر مسافری و ترانزیت در محدوده سر درب غربی و همچنین در تمام مسیرهای چهار گانه عملیات لکه گیری و بهسازی انجام شود.

بهزاد برقی، معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی نیز در این بازدید با شرح مختصری از پروژه‌های تکمیلی پایانه مرزی تمرچین گفت: احداث آبروها و کانال‌های آب سطحی محدوده زون ۴ و جاده شمالی، اجرای بتن پلاک و جداول، جوشکاری اسکلت قسمت توسعه کریدور مسافری و نقاشی المانهایی کریدور مسافری از مهمترین اقدامات انجام شده و در حال انجام در توسعه پایانه مرزی تمرچین است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code