2400 دستگاه کنتور معیوب روستایی؛ بلای جان شرکت آبفار

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان گفت: در حال حاضر 2400 دستگاه کنتور مشترکان روستایی معیوب بوده و نیاز به تعویض دارد.

علیرضا جزءقاسمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: 1184 دستگاه کنتور معیوب در مدت 6 ماهه سال‌جاری در سطح روستاهای استان زنجان تعویض شده که اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 736 میلیون ریال به همراه داشته است.

وی با بیان اینکه این هزینه‌ها از اعتبارات داخلی شرکت تامین شده است، افزود: ایجاد بسترهای لازم برای توزیع آب شرب سالم و بهداشتی از اهداف مهم شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان است.

این مسئول ادامه داد: در حال حاضر 2400 دستگاه کنتور مشترکان روستایی معیوب بوده و نیاز به تعویض دارد.

جزءقاسمی تصریح کرد: باید توجه داشت که کنتورهایی که خراب و عمر مفید آن‌ها تمام شده است به منظور شناسایی دقیق میزان فروش آب نیاز به تعویض دارد  به همین دلیل برای تعویض کنتورهای آب معیوب موجود، به رقمی بالغ بر 109 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار نیاز است.

وی اظهار کرد: هدف از تعویض کنتورهای معیوب و خراب، شناسایی دقیق میزان فروش، جلوگیری از هدررفت آب، شناسایی انشعابات غیرمجاز و … است که این موارد برای این شرکت اهمیت بالایی دارد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، خاطرنشان کرد: بیشترین کنتور تعویض شده در 6 ماهه سال‌جاری به شهرستان زنجان با 506 دستگاه و کمترین تعویض به شهرستان ماهنشان با 10 کنتور تعوض شده اختصاص دارد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code