حضور استاد رضا نیسانی (شاگرد پرفسور دمینگ) در اتاق مشهد

منتشر شده در مجموعه اخبار

به گزارش روابط عمومی اتاق مشهد:استاد رضا نیستانی با حضور در اتاق مشهد طی سخنانی اظهار کرد: دانش مدیریت در دنیای امروز پیشرفت های بسیاری داشته و یکی از دلائل اصلی پیشرفت کشورهای صنعتی بهره مندی از علم مدیریت است.

  حضور استاد رضا نیسانی (شاگرد پرفسور دمینگ) در اتاق مشهد:
یکی از دلایل اصلی پیشرفت کشورهای صنعتی بهره مندی از علم مدیریت است.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشهد:استاد رضا نیستانی با حضور در اتاق مشهد طی سخنانی اظهار کرد: دانش مدیریت در دنیای امروز پیشرفت های بسیاری داشته و یکی از دلائل اصلی پیشرفت کشورهای صنعتی بهره مندی از علم مدیریت است.
نیسانی تأکید کرد: اگر جامعه ای بخواهد به توسعه و پیشرفت دست یابد مدیران نهادها و سازمان های مختلف آن جامعه باید دانش مدیریت را فراگرفته و مورد استفاده قرار دهیم.
این دانشمند علم مدیریت با تأکید بر اهمیت تجربه در اداره یک سازمان گفت: بهره مندی از مدیران با دانش در تحقق اهداف و استفاده صحیح از امکانات برای رسیدن به این مهم لازم می باشد.
نیسانی افزود:من با تعلق خاطر هر سال در ایام تابستان به ایران سفر می‌کنم، دراین مراجعت‌های سالانه، همیشه در حال مرور و مقایسه هستم. بارها از خود پرسیده‌ام که چرا جوامع دیگر آن‌طور و ما این‌طور عمل می‌کنیم. مثلاً یک مصرف‌کننده در جایی که من زندگی می‌کنم حق و حقوقی دارد و اگر از سرویس یا از خرید خود ناراضی باشد، می‌تواند پس بدهد یا مطالبه جبران کند. ولی آیا در ایران هم این‌طور است؟ چرا در دوبی یا ترکیه یک گردشگر حق دارد و منافعش هم حفظ می‌شود؛ در حالی که یک گردشگر (خارجی یا ایرانی) ممکن است این اطمینان و آرامش را درکشور ما نداشته باشد.
وی افزود: شما بدانید بدون تأمین نظر مشتری یا رضایت گردشگر؛ ارائه سرویس با کیفیت وخدمات مناسب، موفقیت درگردشگری امکان پذیر نیست. ما باید این تفکر را در جامعه جا بیندازیم. رشد اقتصاد و سازندگی جامعه نیاز به مشارکت همه مردم دارد .
لازم به یادآوری است که وی در هر فرصت مناسب خودش را به کشورش می رساند و سالها تجربه گردشگری جهان را بی هیچ چشمداشتی در اختیار جامعه ایران قرار می دهد.
وی فارغ التحصیل رشته مهندسی و مدیریت از دانشگاه ایالت کالیفرنیای امریکاست. وی دارای نشان لیاقت برای اجرای موفق مدیریت کیفیت است

امتیاز به این مطلب
(0 رای)

آدرس من

Address:
5501W.Davit Ave.Santa Ana  ,Ca92704 USA
Tel:
(000) 000000000
Fax:
(000) 000000000
Website:
www.neisany.ir
Email:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره من

مهندس نیسانی یک ایرانی نخبه که فارغ‌التحصیل رشته مهندسی و مدیریت از دانشگاه ایالتی کالیفرنیای امریکاست، شاگردی ایشان در محضر نام آورترین مدیر جهانی – پروفسور دمینگ - که پایه‌گذار مدیریت کیفیت در جهان است، نشان لیاقت برای اجرای موفق مدیریت کیفیت را برای ایشان به همراه داشته است.از جمله سوابق و تجربیات ایشان :- مدیر سابق بازاریابی شرکت بین المللی Continental Access آمریکا- مدیر بازاریابی Ras Al Khaimeh Free Zone - مدیر پروژه گردشگری W/G (Time Sharing) در آمریکا- عضو انجمن GLOBAL Professional Network USA- مسئول امور بین الملل وجذب سرمایه گذاران سازمان منطقه آزاد کیش- مدیرعامل شرکت CCS با مشارکت منطقه آزاد چابهار- مشاور ارشد بهبود کیفیت و استقرار استانداردهای بین المللی در وزارت صنایع- متخصص استقرار سیستم های TQM و استانداردهای ISO9000- مدیر پروژه  ساخت در شرکت هواپیمایی مک دانالد داگلاس آمریکا