فکر به جای نفت و طلا اساس افزایش تولید است

منتشر شده در مجموعه اخبار

دکتر نیسانی در این سمینار آموزشی با اشاره به نام گذاری سال 91 با عنوان "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" گفت:برای شکوفایی تولید و توسعه اقتصاد، راهی وجود دارد که جواب داده است.

 به گزارش پرتال اخبار پژوهش و فناوری کرمانشاه ( تکنونیوز )؛دکتر نیسانی در این سمینار آموزشی با اشاره به نام گذاری سال 91 با عنوان "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" گفت:برای شکوفایی تولید و توسعه اقتصاد، راهی وجود دارد که جواب داده است.

وی در این رابطه افزود:کلید توسعه اقتصادی، تعالی جامعه است و توسعه اقتصادی زمانی تحقق می یابد که تولید به همراه خدمات باشد.

وی با بیان اینکه در سال 2012 بالاترین رشد اقتصادی را کشور تازه استقلال یافته مغولستان داشته است، گفت:بنا به گفته رییس جمهور مغولستان، موفقیت اقتصادی این کشور تازه استقلال یافته، به سه عامل مهم ؛ مردم، تکنولوژی و درهای باز متکی بوده است و در این کشور کار آفرین کلید موتور توسعه به شمار می رود.

نیسانی افزود: اکثر کشورهای دنیا فاقد نفت و طلا هستند، ولیکن همه مردم فکر دارند و با فکر کردن و اندیشیدن می توان تولید را افزایش داد.

وی همچنین سرویس دهی و خدمات خوب را مانند تولید دانست و با اشاره به اهمیت صنعت توریسم در کشور گفت:در این بخش سرویس دهی خوب به معنای موفقیت در جذب توریست است.

وی بیان کرد: متأسفانه کرمانشاه با دارا بودن کتیبه بیستون به عنوان سند تمدن بشریت و پتانسیل های خوب گردشگری و جاذبه های توریستی، اما هتل های آن خالی از توریست و مسافر است.

گفتنی است: سید سعید حیدری طیب-نماینده مردم کرمانشاه-کاشفی- رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و استان -مهندس شاهمرادی- رییس خانه صنعت و معدن وتجاراستان - رضا رحیمی- معاون فناوری پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه- جهانگیرشکری -رییس مجتمع جهان فولاد غرب- دکتر نوروزی - مدیر کل حقوقی شهرداری تهران- و جمعی کثیری از صاحبان صنایع و تولیدات و همچنین کار آفرینان استان با حضور در این سمینار از رهنمود های آموزشی مدیریت کیفیت جامع استاد مهندس رضا نیسانی بهره مند شدند.

شایان ذکر است:استاد رضا نیسانی فارغ التحصیل مدیریت از دانشگاه کالیفرنیا و ایران تنها دانش آموخته در محضر پروفسور ادوارد دمینگ در رشته مدیرت کیفیت جامع است.وی جهت ارائه مشاوره عالی در زمینه صنعت و سرمایه گذاری و بهبود مدیریت و استاندارد های ایزو و سخنرانی در سمنیارهای مربوط به ایران سفر کرده است.

آخرین اصلاح در تاریخ شنبه, 10 آبان 1393 04:56
امتیاز به این مطلب
(0 رای)

آدرس من

Address:
5501W.Davit Ave.Santa Ana  ,Ca92704 USA
Tel:
(000) 000000000
Fax:
(000) 000000000
Website:
www.neisany.ir
Email:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره من

مهندس نیسانی یک ایرانی نخبه که فارغ‌التحصیل رشته مهندسی و مدیریت از دانشگاه ایالتی کالیفرنیای امریکاست، شاگردی ایشان در محضر نام آورترین مدیر جهانی – پروفسور دمینگ - که پایه‌گذار مدیریت کیفیت در جهان است، نشان لیاقت برای اجرای موفق مدیریت کیفیت را برای ایشان به همراه داشته است.از جمله سوابق و تجربیات ایشان :- مدیر سابق بازاریابی شرکت بین المللی Continental Access آمریکا- مدیر بازاریابی Ras Al Khaimeh Free Zone - مدیر پروژه گردشگری W/G (Time Sharing) در آمریکا- عضو انجمن GLOBAL Professional Network USA- مسئول امور بین الملل وجذب سرمایه گذاران سازمان منطقه آزاد کیش- مدیرعامل شرکت CCS با مشارکت منطقه آزاد چابهار- مشاور ارشد بهبود کیفیت و استقرار استانداردهای بین المللی در وزارت صنایع- متخصص استقرار سیستم های TQM و استانداردهای ISO9000- مدیر پروژه  ساخت در شرکت هواپیمایی مک دانالد داگلاس آمریکا