میهمان ویژه مردم البرز در جلسه شورای مدیران شهرداری کرج

منتشر شده در مجموعه اخبار

پروفسور رضا نیسانی از اساتید برجسته علم مدیریت و یکی از بهترین دانشمندان علم مدیریت این روزها میهمان مردم استان البرز و شهرستان کرج است.

 

پروفسور نیسانی: مدیران باید همواره به دانش روز مجهز باشند

پروفسور رضا نیسانی از اساتید برجسته علم مدیریت و یکی از بهترین دانشمندان علم مدیریت این روزها میهمان مردم استان البرز و شهرستان کرج است.

خبرگزاری فارس: پروفسور نیسانی: مدیران باید همواره به دانش روز مجهز باشند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، پروفسور رضا نیسانی این استاد دانشگاه بعدازظهر امروز در جلسه شورای مدیریت شهرداری کرج حضور یافت و طی سخنانی اظهار داشت: دانش مدیریت در دنیای امروز پیشرفت‌های بسیاری داشته است و یکی از دلایل اصلی پیشرفت کشورهای صنعتی بهرمندی از علم مدیریت است.

نیسانی تاکید کرد: اگر جامعه‌ای می‌خواهد به توسعه و پیشرفت دست‌ یابد، مدیران نهادها و سازمان‌های مختلف آن جامعه باید دانش مدیریت را به طور کامل فراگرفته و در کارها مورد استفاده قرار دهند.

وی تصریح کرد: همچنین مدیران و مسئولان یک سازمان هرگز نباید دانش خود را به فراگیری علوم دانشگاهی کرده و پس از حضور در سمت‌های اجرایی باید به صورت مرتب به اندوخته‌های علمی خود بیافزایند.

این دانشمند علم مدیریت با تاکید بر اهمیت تجربه در اداره یک سازمان گفت: در کنار این تجربه باید به علم روز نیز مسلح و مجهز بود و این دو در کنار یکدیگر ضامن توسعه و پیشرفت آن سازمان است.

نیسانی افزود: در همین راستا باید تربیت و آموزش کارکنان نیز در دستور کار قرار گیرد و به طور قطع بهره‌مندی از مدیران با دانش و کارکنان آموزش دیده در تحقق اهداف و استفاده صحیح از منابع و امکانات برای رسیدن به این مهم موثر خواهد بود.

آخرین اصلاح در تاریخ شنبه, 10 آبان 1393 08:56
امتیاز به این مطلب
(0 رای)

آدرس من

Address:
5501W.Davit Ave.Santa Ana  ,Ca92704 USA
Tel:
(000) 000000000
Fax:
(000) 000000000
Website:
www.neisany.ir
Email:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره من

مهندس نیسانی یک ایرانی نخبه که فارغ‌التحصیل رشته مهندسی و مدیریت از دانشگاه ایالتی کالیفرنیای امریکاست، شاگردی ایشان در محضر نام آورترین مدیر جهانی – پروفسور دمینگ - که پایه‌گذار مدیریت کیفیت در جهان است، نشان لیاقت برای اجرای موفق مدیریت کیفیت را برای ایشان به همراه داشته است.از جمله سوابق و تجربیات ایشان :- مدیر سابق بازاریابی شرکت بین المللی Continental Access آمریکا- مدیر بازاریابی Ras Al Khaimeh Free Zone - مدیر پروژه گردشگری W/G (Time Sharing) در آمریکا- عضو انجمن GLOBAL Professional Network USA- مسئول امور بین الملل وجذب سرمایه گذاران سازمان منطقه آزاد کیش- مدیرعامل شرکت CCS با مشارکت منطقه آزاد چابهار- مشاور ارشد بهبود کیفیت و استقرار استانداردهای بین المللی در وزارت صنایع- متخصص استقرار سیستم های TQM و استانداردهای ISO9000- مدیر پروژه  ساخت در شرکت هواپیمایی مک دانالد داگلاس آمریکا